Katalog

Czapki filcowane i mitenki

Czapki i mitenki (rękawiczki bez palców) są filcowane ręcznie z bardzo delikatnej wełny australijskich merynosów. Wyroby są udekorowane za pomocą jedwabiu i wiskozy, tencel lyocellu i innych naturalnych włókien i materiałów. Są bardzo ciepłe oraz delikatne, lekkie i przyjemne w dotyku. Wzór unikatowy, własnego autorstwa.

Wyświetlanie 1–20 z 22 wyników

  • czapka filcowa niebieska
  • Czapka filcowana zielona
  • Czapka filcowa
  • Czapka damska filcowana
  • Czapka filcowa zimowy poranek

Najnowsze wpisy

Jeśli masz ochotę bliżej poznać tak bardzo wyjątkowy materiał jakim jest filc, ale nie masz absolutnie żadnego doświadczenia i nigdy nie trzymałaś w rękach wełny, zapraszamy do naszego blogu. Może nabierzesz ochoty spróbować własnoręcznie zrobić coś z wełny: mały filcowy dodatek, oryginalną biżuterię lub ubrania, które dopełnią Twój wygląd?

Filcowanie – ogromny świat pełen różnorodnych możliwości, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, a my pomożemy Tobie zrobić pierwsze kroki i odnaleźć się w tym świecie.

filcowanie na mokro

Filcowanie na mokro

Jest to metoda filcowania, podczas której produkt tworzy się za pomocą wody i mydlanego płynu.
Czytaj więcej →
Zabawki, filcowanie na sucho
Filcowanie na sucho

Filcowanie na sucho

Filcowanie na sucho to metoda, w której filcowanie wełny odbywa się za pomocą specjalnych igieł z nacięciami.
Czytaj więcej →
Filcowanie

Wełna do filcowania

Jak już wspomniano wyżej, istnieją dwie główne techniki filcowania: na sucho i na mokro, wełna której używamy do każdej metody filcowania różni się swoimi właściwościami.
Czytaj więcej →
Galeria