Katalog

Wełna merynosów 18 μm Multikolor

Wełna czesankowa Multikolor z merynosów australijskich bardzo wysokiej jakości o grubości włókna 18 mikronów. Idealna do filcowania na mokro delikatnych rzeczy, takich jak: szale, czapki i kapeluszu, ubrania, broszki i itp. Wełna także nadaję się do filcowania na sucho.

Pasma wełny barwione wzdłuż, co stwarza piękny malowniczy efekt. Można rozciągać cienkie i długie pasemka wełny w delikatną pajęczynkę (zastosowanie techniki Cobweb). 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Najnowsze wpisy

Jeśli masz ochotę bliżej poznać tak bardzo wyjątkowy materiał jakim jest filc, ale nie masz absolutnie żadnego doświadczenia i nigdy nie trzymałaś w rękach wełny, zapraszamy do naszego blogu. Może nabierzesz ochoty spróbować własnoręcznie zrobić coś z wełny: mały filcowy dodatek, oryginalną biżuterię lub ubrania, które dopełnią Twój wygląd?

Filcowanie – ogromny świat pełen różnorodnych możliwości, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, a my pomożemy Tobie zrobić pierwsze kroki i odnaleźć się w tym świecie.

filcowanie na mokro

Filcowanie na mokro

Jest to metoda filcowania, podczas której produkt tworzy się za pomocą wody i mydlanego płynu.
Czytaj więcej →
Zabawki, filcowanie na sucho
Filcowanie na sucho

Filcowanie na sucho

Filcowanie na sucho to metoda, w której filcowanie wełny odbywa się za pomocą specjalnych igieł z nacięciami.
Czytaj więcej →
Filcowanie

Wełna do filcowania

Jak już wspomniano wyżej, istnieją dwie główne techniki filcowania: na sucho i na mokro, wełna której używamy do każdej metody filcowania różni się swoimi właściwościami.
Czytaj więcej →
Galeria